Aktuality

V rámci spolupráce se spolkem Českého strakatého psa jsme otevřeli kategorie MČR Českého strakatého psa (pouze Short a Mid). Stačí v přihlášce zaškrtnou "účastním se MČR Českého strakatého psa". Pro více informací ohledně MČR Českého strakatého psa kontaktujte Patrika Nedomu níže nebo na patrik.nedoma@gmail.com.

DT Krajem břidlice 2021 je zdárně za námi. Děkujeme všem trekařům a pořadatelům za krásnou atmosféru. Ještě zpracováváme nějaké ty fotky, ale část už je ve fotogalerii. Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Z důvodu zpoždění výroby funkčních triček (doručení až po akci) a zájmu mít trička už na DT, jsme se rozhodli udělat pro vás jednoduchá bavlněná trička s jistotou doručení na akci.

Upozornění! Trasy jsou pouze orientační. Stále pracujeme na vylepšení tras (např.: snížení úseků s asfaltem). Finální podoba tras bude k dispozici při prezentaci. Podobu trasy můžou ovlinit povětrnostní podmínky, zátarasy vlivem ohrad ze zvířaty, a pod.

Upozorňujeme závodníky, že dnešním dnem byla naplněna kapacita chatek. Tudíž již nelze rezervovat ubytování v chatce. Stále je možno přespat ve vlastním stanu, autě či karavanu v areálu kempu.