Aktuality

Z důvodu zpoždění výroby funkčních triček (doručení až po akci) a zájmu mít trička už na DT, jsme se rozhodli udělat pro vás jednoduchá bavlněná trička s jistotou doručení na akci.

Upozornění! Trasy jsou pouze orientační. Stále pracujeme na vylepšení tras (např.: snížení úseků s asfaltem). Finální podoba tras bude k dispozici při prezentaci. Podobu trasy můžou ovlinit povětrnostní podmínky, zátarasy vlivem ohrad ze zvířaty, a pod.

Upozorňujeme závodníky, že dnešním dnem byla naplněna kapacita chatek. Tudíž již nelze rezervovat ubytování v chatce. Stále je možno přespat ve vlastním stanu, autě či karavanu v areálu kempu.

Letos jsme připravili pro zájemce trička DT Krajem břidlice 2020, které šlo před závodem objednat, ale po závodě se nám ozvali i další lidé. Tímto znovu otevíráme možnost objednat tričko i s vlastním textem za 460 Kč pomocí tohoto formuláře https://forms.gle/cUC5rrE2DkkRu3Vf6. Částku 460 Kč zaplaťte až po výzvě (zašleme email). Trička budou...

Jménem týmu Ledová stopa vám chci poděkovat za účast na DT Krajem břidlice 2020. Na letošní ročník se vás sešlo na 25 v Longu, 26 v Midu, 25 v Shortu, 5 v turistické a 1 v dětské. Celkem se zúčastnilo úžasných 82 závodníků.